ANTALYA
DİŞ HEKİMLERİ ODASI
 
“HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN” LÖSEV

LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak, Türkiye genelinde binlerce çocuğumuza ücretsiz tedavi hizmetlerini, sağlık / eğitim burslarını, giysi / gıda yardımlarını, ilaç, kömür ve yol parası desteklerini aralıksız sürdürmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

En az ilaçlar kadar önemli olduğunu bildiğimiz beslenme konusuna dikkat ediyor ve 12 ay boyunca taze et ve et ürünlerini yemelerini sağlıyoruz. Çünkü lösemiyle mücadelede protein içerikli beslenme tedavinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Vücut direncinin oluşması ve artması için, tedavi süresince taze et ve et ürünleri, süt vb. besinlerle protein ağırlıklı beslenmesi gerekmektedir. Bu nedenle Kurban Bayramı lösemili çocuklarımız için ayrı bir önem taşımaktadır.

“HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN”

Çocuklarımız için hayati önem taşıyan protein ihtiyaçlarını yıl boyunca karşılayabilmek amacıyla bağışçılarımızın Kurban Bayramı dolayısıyla yapacağı bağışlar, Türkiye genelinde Vakfımıza kayıtlı lösemili ve kanserli çocuklarımız ve ailelerine ulaştırılmaktadır.

Bu doğrultuda, kurban bağışlarına yönelik olarak; Banner konusunda değerli desteklerinizi alabilmeyi ümit ediyor, çocuklarımızı hayata bağlarken verdiğimiz bu mücadeleye ortak olmanızı diliyoruz.

Bannerlerimize http://www.losev.org.tr/filesfordownload/2015/kurban/banner.html linkinden erişebilirsiniz. Kayıtlarımıza alabilmemiz için yayına almanız veya farklı tür-ebatlardaki ihtiyaçlarınız durumunda lütfen geri bildirimde bulununuz.

 

Saygılarımızla,

Serdar AKSU /Sosyal Medya Yönetmeni