ANTALYA
DİŞ HEKİMLERİ ODASI
 
ANTALYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI , MURATPAŞA BELEDİYESİ VE ANTALYA İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (ANTİAD) İŞBİRLİĞİ İLE 200 ÇOCUK DİŞ TARAMASINDAN GEÇİRİLDİ.

Muratpaşa'da 6-13 yaş gurubu çocuklara yönelik Ağız ve Diş Sağlığı eğitiminin ardından diş muayenesi yapıldı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit uysal 500 çocuğun katıldığı eğitim sonrası çocuklara diş fırçası ve diş macunu hediye edildi.  

Muratpaşa Belediyesi, Antalya İşadamları Derneği ve Diş Hekimleri odası işbirliğiyle Ermenek mahallesi’nde bulunan Türkan Saylan Toplum Merkezi’nde 6-13 yaş gurubu çocuklara yönelik Ağız ve Diş Sağlığı eğitimi ile muayenesi yapıldı.

Ermenek, Güzeloluk ve Yeşilova mahalleleri’nden yaklaşık 500 çocuğun katıldığı Ağız ve Diş Sağlığı eğitimi ile muayenesinde Belediye Başkanı Ümit Uysal’da yer aldı.

Diş Hekimleri Odası Başkanı Hüseyin Tunç ve yönetim kurulu üyeleri çocuklara diş sağlığı konusunda önce eğitim verdiler, ardından da muayeneden geçirdiler.

Çocuklara muayene sonrası Muratpaşa Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Başkan Uysal, Diş sağlığı eğitimi ve muayene etkinliğinin diğer mahallelerde de devam edeceğini belirtti.