ANTALYA
DİŞ HEKİMLERİ ODASI
 
Antalya Diş Protez Teknisyenleri Derneği Oda Yönetim kurulumuzu ziyaret etti.

Antalya Diş Protez Teknisyenleri Derneği Oda Yönetim kurulumuzu ziyaret etti.

Yeni seçilen yönetim Kurulu  dernek  başkanları Mehmet ÇOLAK ile birlikte Dernek Yönetim Kurulundan Erdoğan SİVRİ, Abdullah GÖZEL, Oktay DİKEN ve Sebahattin YAĞCI’lar toplantıya katıldılar.

Dernek olarak yeni bir ekiple yönetime geldiklerini ifade eden dernek başkanı Mehmet ÇOLAK mesleki sorunlarının çok fazla olduğunu ve mesleki örgütlenme adına daha yolun başında olduklarını ve bu mücadelede Antalya Diş Hekimleri Odasının desteğini yanlarında görmek istediklerini aktardı.

Oda Başkanımız Hüseyin Tunç Antalya Diş Hekimleri Odası olarak  her türlü mücadelelerinde meslek paydaşımız olan Diş Protez teknisyenlerinin yanında olacaklarını söyleyerek  " Biz sonuçta meslek paydaşı olarak Diş Hekimi ile Diş Protez Teknisyeni ile ve Diş Depoları ile geniş bir mesleki aile gibi görüyoruz ve sizleri de bu şekilde algılıyoruz. Diş Protez teknisyeni arkadaşlarımızın her türlü sorununda ve örgütsel mücadelesinde her zaman yanlarında olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca Teknisyen arkadaşlarımızın mesleki olarak bilgilerini yenilemelerinde ve yeni gelişen teknolojiyi takip etmelerinde gerekli olan  Bilimsel etkinlikleri Odamızın seminer salonunda yapabileceğimizi  yeni seçilen siz değerli Yönetim Kurulu üyelerine ifade etmek isterim.

Teknisyen arkadaşlarımızın gerek bilgi gerekse teknoloji olarak donanımlarının arttırılmasının meslektaşlarımızın hastalarına daha iyi hizmet vermelerinde olumlu katkı olarak yansıyacağının bilincindeyiz.

Hepinize yeni seçildiğiniz görevinizde başarılar diliyoruz " diyerek sözlerini tamamladı.

 
EKTEKİ DOSYAYI GÖR