ANTALYA
DİŞ HEKİMLERİ ODASI
 
Antalya Diş Hekimleri Odası Masa Tenisi Takımı Oda Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Antalya Diş Hekimleri Odası Masa Tenisi Takımı Oda Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.
Takım kaptanı Kürşat ÇAVUŞOĞLU ile birlikte oyuncular Kader DÖNMEZ, Ertürk YAZAR ve Burhan YAZAR’ında hazır bulunduğu bu ziyaret de 11-14Haziran 2015 tarihte Sinop’ta düzenlenen 13.Kuruluşlar Arası Açık Masa Tenisi Şampiyonası müsabakaları sonunda üçüncü olan Takımımızın aldığı 3. lük kupasını Oda başkanımız Hüseyin Tunç'a teslim ederken şunları söyledi. " Sinop’ta yapılan müsabakalara 46 takım katıldı. Bu takımların arasından yaptığımız çok zorlu maçlarla 3. olmayı başardık ve bu başarımızla Kurumlar arası Masa tenisi Süper Ligine Odamızı taşıdık. 
Bu zamana kadar Oda Yönetim Kurulumuzun vermiş olduğu maddi manevi tüm destek için takımımız adına teşekkür ederim."
Bu sevindirici haberi ve büyük başarıyı sevinçle karşılayan Oda Yönetim Kurulu adına söz alan Oda başkanımız Hüseyin Tunç takımımızın bu büyük başarısıyla gurur duyduğumuzu ve tüm emekleri için başta takım kaptanı olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür etti. Antalya Diş Hekimleri Odası Masa Tenisi Takımının elde ettiği bu büyük başarının uzun bir çalışmanın ve harcanan emeğin ürünü olduğunu bildiğimizi ve Türkiye de büyük devlerin yer aldığı Kurumlar Süper Ligine Odamızı taşımaları sadece Antalya’da ki meslektaşlarımız için değil Türkiye’de ki tüm Diş Hekimliği Camiası için bir onur kaynağı olduğunu ifade etti.
"Ayrıca bu başarıda pay sahibi olan Takımımızın sponsoru olan Bal Dental e Sayın Savaş Bal'ın nezdinde teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum" diye konuşmasını tamamlayan Oda başkanımız Hüseyin Tunç takımımızın Süper ligde başarılı olması için bundan önce verdiği her türlü desteği yine vermeye devam edeceklerini söyleyerek Masa Tenisi takımımıza başarılar diledi
EKTEKİ DOSYAYI GÖR