ANTALYA
DİŞ HEKİMLERİ ODASI
 
İl Sağlık Müdürlüğü'nün Odamıza Yapmış Olduğu Ziyaret

Yeni çıkan yönetmeliğin esas alınarak il Sağlık Müdürlüğü tarafından  bölgemizde  denetimlere başlanması  üzerine  ortaya çıkan sıkıntıların ve yanlış uygulamaların  giderilmesi amacıyla  odamızda yapmış  olduğumuz toplantıda konu değerlendirildi. 

Toplantıya İl Sağlık Müdürlüğünden İl Sağlık Müdür Yardımcı Dr. Hacer Nur YÜCE, Şube Müdürü  Dr. Özlem ATAY, Diş Hekimi Sinem KUMRU, Diş Hekimi Pelin YÜKSEL ve Diş Hekimi Tuğçe ŞAHİN katıldı.

Denetimlerin sorunsuz bir şekilde yapılması için  alınması gereken tedbirlerin de konuşulduğu toplantıda 30 Ekim tarihine kadar bakanlık genelgesi üzerine herhangi bir yaptırımın uygulanmayacak olması ve aynı zamanda TDB'nin açmış olduğu yürütmenin durdurulmasına dair davanın da o tarihe kadar sonuçlanacağı beklentisi tarafımızdan  İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerine iletilmiştir.

Tüm meslektaşlarımızın yeni yönetmeliğe göre yapılacak denetimleri sorunsuz bir şekilde atlatmalarını diler  30 Ekim tarihine kadar eksikliklerinin giderilmesi için zamanlarının olduğunu ve acele etmemeleri gerektiğini ve ayrıca karşılaşacakları sorunlar konusunda odamızla temasa geçmelerini ve konuyu bizlerle paylaşmalarını hatırlatırız.
EKTEKİ DOSYAYI GÖR